אריזה נכונה במעבר דירה

ניווט מהיר

אף אחד לא אוהב לעבור דירה וחשוב מאד לדעת שמדובר בפרויקט לא קצר שיש בו כמה וכמה שלבים. חלק מהשלבים אפשר לבצע הרבה זמן לפני יום המעבר עצמו אך יש גם פעולות כאלה ואחרות שצריך לבצע בעיתוי מסוים או אחרי שבוצעו פעולות אחרות. רוב התעסוקה לקראת המעבר קשורה במיון חפצים ואריזה שלהם ועם הזמן מתפתחים עוד ועוד רעיונות שמקלים על האריזה והופכים אותה לקלה ונוחה יותר. ככל שמקבלים יותר טיפים ועצות לאריזה נכונה במעבר דירה הרי שמיון החפצים והאריזה שלהם יעברו בצורה טובה ומהירה יותר וכך אפשר להיות בטוחים שהפרויקט יהיה קל יותר. כיום יש גם לא מעט אביזרים שמקלים על האריזה ועל ההתמצאות בין הארגזים השונים וחשוב להכיר אותם כדי להצטייד בהם מבעוד מועד ולעשות בהם שימוש טוב ומושכל.

 

טיפים לאריזה לקראת יום המעבר

כאמור, יש כמה וכמה שיטות לביצוע אריזה נכונה של חפצים בבית לקראת מעבר. ראשית חשוב להצטייד כמה שיותר זמן מראש בכמות גדולה של ארגזים וקופסאות בגדלים שונים על מנת שכבר יהיו בבית ואפשר יהיה להתחיל לארוז מוקדם ככל האפשר. מומלץ לנהל רשימה של החדרים בבית החדש ולמספר אותם וכך אפשר יהיה לדעת מה יש בכל ארגז ולאיזה חדר הוא שייך. באתר האינטרנט של גט מובינג הובלות אפשר למצוא טיפים ורעיונות שמבוססים על חוויות של לקוחות בעת מעברי דירה והם יכולים להיות לעזר רב עבור כל מי שעומד בפני מעבר. אפשרות נוספת לסמם את הארגזים היא לעשות שימוש בנייר דבק צבעוני עבור כל חדר. בבית החדש מדביקים רצועה של נייר דבק בצבע מסוים על הדלת של כל חדר וכך המובילים רואים לבד לאן צריך לקחת כל אחד מהארגזים בלי לשאול מי מבני המשפחה. זה בהחלט טיפ שיכול לחסוך הרבה מאד זמן וטרטור עבורם. במידה ויש חפצים שבירים או יקרי ערך עדיף לקחת אותם לבד אל הבית החדש ולא להסתמך על עובדי ההובלה.

 

התרומה של אריזה נכונה במעבר דירה נוח ויעיל

ככל שעושים שימוש ביותר טיפים ועצות טובות בנוגע לאריזה – כך ביום המעבר תהיה פחות טרחה לכל בני המשפחה. כמה שפחות שאלות שישאלו אותם עובדי חברה ההובלה – כן ייטב. הכי טוב שעובדי ההובלה לא צריכים לעצור באמצע ההעמסה או הפריקה וכל המידע הדרוש מופיע בצורה נוחה וברורה לנגד העיניים שלהם. יש כל כך הרבה מה לעשות ביום המעבר כך שכל פעולה, קטנה ככל האפשר שתיחסך יכולה להביא איתה הרבה הקלה והרבה מרחב נשימה. ברגע שמקבלים טיפים ורעיונות טובים ויעילים המעבר כולו יהפוך לחוויה הרבה יותר חיובית וטובה ולאחר מכן אפשר יהיה להעביר הלאה את ההצעות הטובות שהיו ממש בגדר הצלה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

תפריט נגישות